Hakkımızda

Hakkımızda

Siner Bilişim Tv Ustası Hakkında

Siner Bilişim, televizyon tamir ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. İstanbul da bulunan merkezimizde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde bulunan mobil ekibimiz sayesinde İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan semtlere hizmet vermekteyiz.

Tamir talebinizin bize ulaştığı andan itibaren müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek sizlere hizmet vermekteyiz. Televizyonunuzun tamir süreci tamamlanınca gerek size olan yaklaşımımızdan gerekse de tamir hizmetimizden memnun kalacagınızın garantisini veriyoruz.

Led Tv tamiri, Lcd Tv Tamiri, Smart Tv Tamiri, Curved Tv Tamiri konularında sizlerin imdadına yetişiyoruz. Bünyemizde bulunan teknisyenlerimiz alanında eğitim almış deneyimli kişilerdir. Televizyonunuzu Tv Ustası’da tamire verirken gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Bizlere sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak, sitemizde bulunan sabit ve mobil hatlarımızı arayarak ya da mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Televizyon keyfinizi kimsenin bozmasını istemiyorsanız hemen bize ulaşın

Siner Bilişim, Tv Servisi olarak parça değişimi yapılan cihazlarınıza 1 yıl parça değişim garantisi vermekteyiz. Bu süre içerisinde herhangi bir arıza yaşanırsa bedava değişim garantisi vermekteyiz